صادرات و واردات در کرج

اگر می خواهید به تازگی وارد عرصه صادرات و واردات در کرج و صادرات درکرج شوید برای آن که بتوانید به راحتی به صادرات و واردات محصول بپردازید نیاز است با شرکت های بازرگانی همکاری کنید.

صادرات و واردات نقش بسیار مهم و قابل توجهی در اقتصاد کشور دارد، مخصوصا رشد در قسمت صادرات و گسترش بازار در سطح جهانی سبب رشد و توسعه و همچنین ایجاد شغل در کشور می شود. در زمان گذشته صادرات و واردات بسیارمحدود بود اما در حال حاضر مخصوصا با افزایش شرکت های بازرگانی با هدف سهولت در کارهای قانونی وابسته به صادرات و واردات راه را برای فعالیت در این زمینه هموار کرده است و باعث شده تا صادرات و واردات رشد پیدا کند.

صادرات در کرج

با توجه به حضور شهرک های متعدد صنعتی و همچنین طیف گسترده ای از کسب و کارها و تولیدی ها در شهر کرج و تولید محصولاتی که ارزش بالایی در صادرات دارند شرکت های بازرگانی با هدف حمایت از این محصولات و کمک به صدور آن ها به کشور های وارد کننده در بخش صادرات در کرج به افرادی که خواهان گسترش و رشد کسب و کار خود هستند و می خواهند محصولی با برند ایرانی را ثبت جهانی کنند همراهی و یاری می رساند.

کرج نیازمند صادرات محصول

همان طور که در متن بالا به آن اشاره شد کرج با توجه به رشد و شکوفایی که در بخش محصولات با کیفیت داشته نیاز دارد که در عرصه صادرات قدم بردارد و محصولات ایرانی و باکیفیت خود را ثبت جهانی کند.

صاحبان کسب و کار و کارآفرینان حاضر در شهر کرج می توانند با همکاری با شرکن های بازرگانی محصولات خود را صادر کرده وباعث شکوفایی خود و کشور ایران در سطح جهانی گردند البته صادرات محصولات دارای ملاک های بسیاری می باشد که باید این قوانین و ملاک ها در نظر گرفته شود و در واقع شرکت های بازرگانی با فعالیتی که در حوزه صادرات و واردات داشته اند و با تجربه ای که توسط صادرات از کرج  پیدا کرده اند می توانند به خوبی اشخاص را در این زمینه مشاوره دهند و همچنین با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف محصولاتی که قرار است از کرج به کشور های دیگر صادر شود  نقاط قوت را افزایش و از نقاط ضعف جلوگیری کنند و محصولاتی درجه یک و کاملا ایرانی را صادر کنند.

واردات در کرج

گاهی بعضی از قطعات وجود دارند که نیاز است از کشور تولید کننده وارد کشور شوند البته با توجه به رشد از نظر علمی و فنی بسیاری از محصولات نیازی به وارد کردن ندارند و در واقع در تولید آن ها به خود کفایی رسیده ایم اما با وجود این موضوع نیز گاهی لازم به واردات محصولات هست که شرکت های بازرگانی در این زمینه به افراد کمک خواهند کرد.

تا بتوانند مجوزات لازمه را دریافت و به واسطه این مجوز ها و انجام کار های گمرکی مورد نیاز برای وارد کردن محصول به راحتی محصولات را وارد کشور کنند.

برای صادرات محصولات به کشور مقصد قبل از هر گونه اقدامی ابتدا باید تحقیقاتی انجام داد و تجزیه و تحلیلی درباره فرهنگ ونحوه زندگی و علاقمندی های کشور مقصد لیست کرد تا بتوانید براساس بررسی های انجام شده بهترین کالا را به کشور مذکور ارسال نماید.

نحوه بسته بندی و انتخاب رنگ و شکل و ظاهر اهمیت بالایی در فروش محصولات دارد اگر شما درباره شخصیت و طرز فکر و علاقه مندی های کشور مقصد اطلاع کسب کنید می توانید محصولات صادراتی را به گونه ای بسته بندی کنید که کشور مقصد جذب محصول شود البته بسته بندی بعد از کیفیت دارای اهمیت است یعنی ابتدا باید کیفیت محصول بررسی شود، برای فروش و صادرات به کشورهای خارجی در هر استانی شرکت های بازرگانی وجود دارند که به صاحبان کسب و کار کمک می کنند تا بتوانند به راحتی محصولات خود را وارد یا خارج کنند.

در شهر کرج نیز برای واردات در کرج و صادرات در کرج شرکت های بازرگانی آماده خدمت رسانی هستند.

داشتن مهارت کافی در زمینه محصول صادراتی

در واقع با توجه به مطالبی که بیان شد مهارت برمی گردد به تجربه ای که شرکت های بازرگانی در زمینه صادرات و واردات دارند.

کرج نیازمند واردات در کرج

با توجه به این که تعداد زیادی کارخانه و شهرک صنعتی در کرج وجود دارد و همچنین به دلیل وارد کردن مواد و قطعاتی که نیاز از کشورهای دیگر وارد کرج شوند تا محصول مورد نظر ساخته شود

اهمیت شرکت بازرگانی در کرج

کرج دارای تعداد زیاد شهرک های صنعتی مانند شهرک صنعتی اشتهارد، شهرک صنعتی نظرآباد، شهرک صنعتی هشتگرد، شهرک صنعتی اشتهارد و … است.

همچنین کرج دارای تولیدی ها و کسب و کار ها در حوزه های مختلفی می باشد که این شهرک ها و کسب و کار و تولیدی ها برای شکوفایی و رونق تولیدی خود نیاز به ارتباط گسترده تری دارند تا بتوانند هم باعث توسعه و گسترش فضای کاری خود شوند و هم مسبب افزایش شغل برای جوانان ایرانی باشند بنابراین شرکت های بازرگانی در کرج به صاحبان کارو سرمایه یاری می دهند تا بتوانند به سهولت و راحتی محصولات و مواد مورد نیاز خود را وارد کرج کرده و برعکس از کرج خارج کنند در واقع عمل صادرات درکرج و واردات در کرج را هموار می کنند.

 قوانین صادرات و واردات در کرج

برای وارد کردن کالا به کشور و خارج کردن کالا از کشور دارای قوانین و مقرارتی می باشد که باید در نظر گرفته شود.

با توجه به قوانین و مقرراتی که در صادرات و واردات وجود دارد کالا های صادراتی و وارداتی به سه قسمت تقسیم می شوند.

  • کالا های مشروط : کالاهایی می باشند که با صدور مجوز امکان پذیر است.
  • کالاهای ممنوع : کالاهایی می باشند که از نظر قوانین که در کشور وجود دارد.
  • کالاهای مجاز : این دست از کالا ها، کالاهایی هستند که برای صدور و ورود آن ها به کشور نیاز به صدور مجوز ندارد.

شرکت های بازرگانی با در نظر گرفتن تمام ضوابط، قوانین و مقررات موجود در صادرات و واردات به افرادی که خواهان وارد کردن  و خارج کردن کالا از کشور دارند حمایت می کند.